Об'єкти лізингу

Пасажирський літак для місцевих авіаліній Ан-140

Літак Ан-140 — регіональний грузопасажирський літак АНТК Антонов з інтер'єром пасажирського салону, що був розроблений та виготовлений ИнтерАМИ Интерьер — призначений для пасажирських та змішаних грузопасажирських перевезеннь на відстань до 3 700 км.

Літак Ан-140 за своєю конструкцією — двохдвигунний високоплан.

Розрахувати
Відправити заявку

Діловий пасажирський літак для регіональних перевезень Ан-74ТК-300

Ан-74ТК-300 — регіональний пасажирський літак, представник нового покоління у родині літаків Ан-74, створений у результаті модернизації Ан-74.

Ан-74ТК-300 було створено у 2001 році на ХДАПП. Ан-74ТК-300 було заплановано як модернизацію літака Ан-74.

Розрахувати
Відправити заявку

Середній конвертуємий вантажопасажирський літак Ан-74ТК-200

Літак Ан-74ТК-200 — створено для експлуатації на лініях, на яких в одному напрямку здійснюється доставка пасажиріов, а в зворотньому — вантажів, або види перевезеннь змінюються протягм якогось часу. Літак дозволяє перевозити до 52 пасажирів або до 10 т вантажів.

Переобладнання літака з вантажного у пасажирський та навпаки може здійснюватися у ліинейному аеропорті силами екіпажу менш ніж за 2 години.

Розрахувати
Відправити заявку

Турбогвинтові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1

Призначений для літаків Ан-140 та інших високоекономічних пасажирських та транспортних літаків місцевих повітряних ліній.

Високий рівень проектування та виробництва надали можливість створити двигун із високими експлуатаційними характеристиками, надійністю та великим ресурсом.

Розрахувати
Відправити заявку

4-осьовий суцільнометалевий напіввагон, модель 12-532

Призначений для перевезення сипких, великошматких, штучних та інших вантажів, що не вимагають захисту від атмосферних опадів.

Розрахувати
Відправити заявку

4-осьовий напіввагон із глухим кузовом, модель 12-1592

Призначений для перевезення сипких, великих, штучних та та інших вантажів, що не вимагають захисту від атмосферних опадів.

Розрахувати
Відправити заявку

Трактор John Deere 8330

Серія тракторів 8030 продовжує ліпші традиції тракторів John Deere, пропонуючи величезну тяглову потужність та надійність.

З першого запуску двигуна Ви одержуєте у своє розпорядження легендарну тяглову силу. Новий двигун John Deere PowerTech Plus 9.0L має покращену економічність та більш високи показники потужності. Вантажність навіески та витрати гідросистеми збільшені з метою підйому навісних знаряддь великих габаритів та маси, що істотно підвищує ефективність роботи.

Розрахувати
Відправити заявку

Трактор John Deere 9420

Трактори John Deere серії 9030 звищують легендарну продуктивність на нову висоту. Новий двигун 13.5L забезпечує максимальну потужність до 597 к.с.

Розрахувати
Відправити заявку

Трактор John Deere 6920

Трактор серії John Deere 6920 — уніиверсальне та економічне вирішення Ваших виробничих задач. В иноваційних функціях реаліизовані передові технології, підвищучі економічність, потужність, комфорт та продуктивність машини. Надані функції також забезпечують автоматичне водіння трактора та роботу з картами поля, — все це гарантує успіх Вашого бізнесу.

Розрахувати
Відправити заявку

Трактор John Deere 7280

Трактори серії 7030 демонструють высоку продуктивність при виконанні сільскогосподарських операцій у полі та чудові ходові якості при проведенні робот по транспортуванню. Додаткові можливості трансміссії, що дозволяють рухатися зі швидкістю до 50 км/г на малих обертах двигуна, допомогають добитися чудових робочих характеристик за любих умов.

Розрахувати
Відправити заявку

Зернозбиральні комбайни John Deere серії CWS

Комбайни серії CWS відомі своєю надійністю, гарно підходять для ділянок із високим врожаєм, відрізняються дбайливим обертанням із матеріалом та найліпшою якістю соломи, можуть поставлятися з приладом HillMaster, з усіма можливостями виконання «преміум» та пакетом I-серії для підвищення продуктивністі.

Розрахувати
Відправити заявку

Зернозбиральні комбайни John Deere серії WTS

Harvest Doc, AutoTrac та Harvest Smart — все це рішення, що підвищують віддачу від вашої праці. У будь-який момент збирання ви точно знатимете показники врожайності, вологості зерна та продуктивності збирання, а Harvest Doc автоматично фіксує збори та вологість й картографує дані для кожного шматку будь-якого поля.

Розрахувати
Відправити заявку

Зернозбиральні комбайни John Deere серії CTS

Комбайни 9780i CTS було зконструйовано для роботи за важких умов. Особливістю системb CTS є молотильний барабан (діаметром 66 см) з пальцьовою сепарацією. З системою CTS Ви одержуєте найліпшу роботу та високоякісне зерно за важких умов збору врожаю. Міцний суцільнозварений корпус удає із себе цільне шасі. Велика передня вісь та потужня задня вісь гарантуть надійніость та зносостійкість за різноманітних умов збору врожаю.

Розрахувати
Відправити заявку

Зернозбиральні комбайни John Deere серії STS

Оцініть найвисоку продуктивність нових комбайнів John Deere STS серії 70 та нових кукурудзяних жаток 600С. Ця потужня комбінація пропонує рішення для всіх категорій фермерських господарств — незалежно від типу вирощуваних культур, розмірів земельних угіддь, умов роботи.

Розрахувати
Відправити заявку