Літаки та авіаційне обладнання

ПАТ ЛК «Укртранслізинг» здійснює передачу в лізинг авіаційне обладнання та транспорт, як відчизняних, так і закородонних виробників.

Пасажирський літак для місцевих авіаліній Ан-140

Літак Ан-140 — регіональний грузопасажирський літак АНТК Антонов з інтер'єром пасажирського салону, що був розроблений та виготовлений ИнтерАМИ Интерьер — призначений для пасажирських та змішаних грузопасажирських перевезеннь на відстань до 3 700 км.

Літак Ан-140 за своєю конструкцією — двохдвигунний високоплан.

Розрахувати
Відправити заявку

Діловий пасажирський літак для регіональних перевезень Ан-74ТК-300

Ан-74ТК-300 — регіональний пасажирський літак, представник нового покоління у родині літаків Ан-74, створений у результаті модернизації Ан-74.

Ан-74ТК-300 було створено у 2001 році на ХДАПП. Ан-74ТК-300 було заплановано як модернизацію літака Ан-74.

Розрахувати
Відправити заявку

Середній конвертуємий вантажопасажирський літак Ан-74ТК-200

Літак Ан-74ТК-200 — створено для експлуатації на лініях, на яких в одному напрямку здійснюється доставка пасажиріов, а в зворотньому — вантажів, або види перевезеннь змінюються протягм якогось часу. Літак дозволяє перевозити до 52 пасажирів або до 10 т вантажів.

Переобладнання літака з вантажного у пасажирський та навпаки може здійснюватися у ліинейному аеропорті силами екіпажу менш ніж за 2 години.

Розрахувати
Відправити заявку

Турбогвинтові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1

Призначений для літаків Ан-140 та інших високоекономічних пасажирських та транспортних літаків місцевих повітряних ліній.

Високий рівень проектування та виробництва надали можливість створити двигун із високими експлуатаційними характеристиками, надійністю та великим ресурсом.

Розрахувати
Відправити заявку