«Укртранслізинг» виплатить 54,7 мільйона гривень дивідендів за 2019 рік

10.11.2020

ПрАТ «Лізингова компанія "Укртранслізинг"» за підсумками роботи у 2019 році виплатить акціонерам дивіденди в сумі 54,7 млн грн (4,14 грн на 1 акцію).
На виплату дивідендів було спрямовано 30% чистого прибутку компанії. Відповідне рішення про розподіл отриманого у 2019 році чистого прибутку та виплату дивідендів було ухвалено на річних зборах акціонерів у листопаді 2020 року.


У 2019 році, якщо порівняти з 2018 роком, «Укртранслізинг» поліпшив свої фінансові показники, у підсумку отримавши прибуток 182,4 млн грн.
ПрАТ «Укртранслізинг» було створено з метою забезпечення підприємств залізничного транспорту рухомим складом та підтримання вітчизняних підприємств транспортного машинобудування. Виконуючи свої статутні зобов’язання, товариство активно інвестує в залізничний рухомий склад.


Так, у 2019 році в придбання нового рухомого складу було інвестовано 360,0 млн грн, а на його капітальний ремонт спрямовано 43,8 млн грн.
На сьогодні основним напрямом діяльності ПрАТ «Укртранслізинг» є надання в лізинг (фінансовий лізинг (оренда) або оперативний лізинг (оренда)) авіатранспорту, залізничного рухомого складу (вагонів усіх видів, локомотивів, моторейкового транспорту) та контейнерів. Окрім цього, ПрАТ «Укртранслізинг» надає послуги з перевезення вантажів у на піввагонах та вагонах-зерновозах.


Крім того, ПрАТ «Укртранслізинг» є сумлінним платником податків. За 2019 рік податок на прибуток становив 31,5 млн грн, а за 9 місяців 2020 року товариство сплатило майже 39,0 млн грн податку на прибуток.

Довідка:
ПрАТ «Лізингова компанія "Укртранслізинг"» – оператор українського ринку лізингових послуг. Основна спеціалізація компанії – фінансовий лізинг залізничної, сільськогосподарської та авіаційної техніки. Компанія активно освоює ринок логістичних послуг із перевезень вантажів власними вантажними вагонами.
Укрзалізниці належать 47,67% від загальної кількості акцій ПрАТ «Укртранслізинг».