«Укртранслізинг» збільшив статутний капітал Керченського стрілочного заводу

08.10.2012

ПАТ «Лізингова компанія «Укртранслізинг» збільшила статутний капітал ТОВ «Керченський стрілочний завод» шляхом внесення частини акцій ПАТ «Керченський металургійний комбінат». Рішення було прийнято на засіданні Наглядової ради лізингової компанії 7 вересня 2012 року, пакет акцій перейшов до статутного капіталу підприємства 4 жовтня.

Зокрема, в статутний капітал стрілочного заводу було внесено акції у кількості 19 273 427 штук на суму 13,041 млн. грн., цо становить 17,72% статутного капіталу меткомбінату.

«Збільшення статутного капіталу — планове подія. Керченський стрілочний завод активно розвивається, у тому числі, за рахунок реалізації нових інвестиційних проектів. Завдяки збільшенню статутного капіталу, підприємство отримало можливість для подальшого розвитку, збільшення обсягів виробництва, підвищення якості та конкурентоспроможності продукції », — зазначив генеральний директор компанії« Укртранслізинг »Петро Татарец.

У кінці 2011 року «Укртранслізинг» вніс в статутний капітал «Керченський стрілочний завод» 18 024 096 акцій Керченського металургійного комбінату на суму 12,557 млн. грн., що становить 16,57% його статутного капіталу.

Довідка:
ПАТ "Лізингова компанія "Укртранслізинг"- найбільший оператор українського ринку лізингових послуг. Спеціалізацією компанії є лізинг залізничної, авіаційної та сільськогосподарської техніки.
Керченський стрілочний завод — підприємство з повним виробничим циклом, що спеціалізується на випуску сучасних конструкцій верхньої будови колії (стрілочні переводи) та ливарної продукції (у тому числі вагонне лиття).
ПАТ «Керченський металургійний комбінат» — найбільший в Україні виробничий комплекс, що спеціалізується на випуску сталевого емальованого посуду, трафаретного декалькоманії, а також пластмасових і гумотехнічних виробів для потреб залізничного транспорту.